0266 714 68 64
0532 705 52 55

0541 425 17 35

HİZMETLERİMİZ

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlı binalarınızdan eşyalarınız demonteye gerek kalmadan asansör sistemimiz ile sağlıklı bir şekilde taşınır.

Marangoz Desteği

Uzman ekibimiz marangozluk bilgisine sahiptir. Mobilyalarınız doğru bir şekilde sökülüp yeni evinize taşınıp monte edilir.

Sigorta Güvencesi

Araçlarımızda taşınan tüm eşyalarınız Groupama Sigorta şirketi tarafından sigortalamaktadır.

Profesyonel Hizmet Anlayışı

Taşımacılık hizmetleri amatör kişilere yaptırılacak kadar basit bir şey değildir.Sorunsuz bir taşınma deneyimi için Yıldız Nakliyat, her aşamada profesyonel hizmet sunarak müşterilere güven ve memnuniyet sağlar. Profesyonel bir ekiple çalışarak taşınma işlemlerinizi sorun yaşamadan gerçekleştirmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Eğitimli Personel

Taşınma, kaliteli bir ekip işidir. Her personelin eğitimli ve deneyimli olması, uyum içinde çalışmaları sorunsuz taşınma için kritiktir. Deneyimsiz personelle yapılan taşınmalar, eşyaların zarar görmesi riskini artırabilir. Bizim eğitimli ekibimiz, taşınma sırasındaki riskleri en aza indirir ve mobilya montaj-demontajını sorunsuzca gerçekleştirir. Oluşabilecek hasarları karşılamak adına müşteri güvencesiyle hareket ediyoruz. Profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin taşınma sürecini güvenle tamamlamalarını sağlıyoruz.

Özenli Paketleme

Paketleme, taşıma sürecinin kritik bir adımıdır ve eşyaların güvenliği için büyük önem taşır. Firmamız, son teknoloji ambalajlama yöntemleriyle müşterilerine güvenilir bir çözüm sunar. Profesyonel ekibimiz, her tür eşya için özel ambalaj çözümleri sunarak eşyaların en üst düzeyde korunmasını sağlar. Yüklemeyi de özenle gerçekleştirerek taşıma sırasında herhangi bir hasarı önler ve etiketleme sistemi ile düzenli yerleştirme sürecini hızlandırır. Firmamızın hizmet anlayışı, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak taşıma sürecinizi güvenilir ve sorunsuz bir deneyim haline getirir.

Bizi Tanıyın

Bandırma Evden Eve Nakliyat Firması

Bandırma Evden Eve Nakliyat, güvenilir ve profesyonel taşıma hizmetleri sunan bir öncüdür. Deneyimli ekibimizle evden eve, ofis ve şehirlerarası taşımalarda özenli ve hızlı çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sigortalı taşıma seçenekleriyle güvenli bir taşınma deneyimi sağlıyoruz. Bandırma’da kaliteli nakliyat için bize güvenebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti
99%
Günü Günüe Teslim
100%

Erdek evden eve nakliyat hizmetlerinizde Bandırma Yıldız Nakliyat yanınızdadır. Erdek Bandırma’ya 15 dakika mesafede olup Erdek’te şubemiz yoktur bu yüzden Erdek evden eve nakliye hizmetlerini çok uygun fiyatlara yapmaktayız.

Bandırma’ya 40 dakikaya mesafedeki yeşil Gönen’e evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Gönen’den Türkiye’nin her yerine evinizi asansörlü taşıyoruz. Bizden mutlaka fiyat alınız.

Peyniri ile meşhur güzel Manyas’ımıza çok uygun fiyatlara hizmet sunuyoruz. Manyas’ta Evden eve nakliyat taşımacılığında bizden fiyat almadan taşınmayın.

Bandırma’ya yarım saat mesafedeki Bursa’nın şirin ilçesi Karacabey’deki müşterilerimize çok özel indirimler sunuyoruz. Karacebey’den Türkiye’nin her yerine evden eve taşınmak artık bizimle çok kolay…

Bursa’nın şirin ilçesi Mustafakemal Paşa’da evden eve nakliyat taşınma hizmeti için mutlaka bizden fiyat teklifi alın.

Çanakkale’nin şirin ilçesi Biga’ya evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Bandırma’ya 1 saat mesafedeki Biga’dan Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat için bizi arayabilirsiniz.

Blog

Kolay Taşınmanın Püf Noktaları

KOLAY TAŞINMANIN PÜF NOKTALARI Okumadan Geçmeyin Kolay Taşınmanın Püf Noktaları Stressiz Taşınma Süreci İçin 5 Tavsiye Taşınırken Bunlara Dikkat Edin KOLAY TAŞINMANIN PÜF NOKTALARI •…

Stressiz Taşınma Süreci İçin 5 Tavsiye

Stressiz Taşınma Süreci İçin 5 Tavsiye Okumadan Geçmeyin Kolay Taşınmanın Püf Noktaları Stressiz Taşınma Süreci İçin 5 Tavsiye Taşınırken Bunlara Dikkat Edin Stressiz Taşınma Süreci…

Taşınırken Bunlara Dikkat Edin

Taşınırken Bunlara Dikkat Edin Okumadan Geçmeyin Kolay Taşınmanın Püf Noktaları Stressiz Taşınma Süreci İçin 5 Tavsiye Taşınırken Bunlara Dikkat Edin Taşınırken Bunlara Dikkat Edin Yaşadığınız…